[Format] Ime Prezime

Aerial Ride Along Requests je mjesto u kom mozete postaviti aplikaciju za Aerial Ride Along.

Moderators: [LSPD] Police Sergeants, [LSPD] Command Officers, [LSPD] Staff Officers, Police Officer III+1

Locked
Steve_Hoffman
Eight Service Stripes
Eight Service Stripes
Serial Number: ★★★★
Sluzbeni pistolj: Kimber Custom II .45
Assignment: Chief of Police

[Format] Ime Prezime

Post by Steve_Hoffman »

Image

LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT

AERIAL RIDE ALONG REQUEST
2021 Police Ride Along Program
Section A. Personal Information

A1. Ime:
A2. Prezime:
A3. Srednje ime:

A4. Trenutna okupacija:
A5. Datum Rodjenja: DD/MMM/YYYY
A6. Broj Telefona:
A7. Adresa prebivalista:

A8. Pol.
[-] Musko
[-] Zensko

A9. Etnicka pripadnost.
[-] Afro-Amerikanac
[-] Hispanac
[-] Kavkazac
[-] Azijat
[-] Drugo

Kraj strane
Section B. Criminal & Citation Record

Los Santos Police Department izvrsava Background check nad svim aplikantima ride alonga. Aplikanti su duzni da informisu Los Santos Police Department ukoliko imaju bilo kakvu kriminalnu proslost. U slucaju ne ispunjavanja ovog uslova aplikant automatski biva odbijen, te dugotrajno lišen mogućnosti ulaska na ride along program. Molimo odgovorite na sledeca pitanja popunjavenjem polja.

B1. Molimo vas da oznacite jedno od ponudjenih odgovora, koji opisuju vasu situaciju
[-] Ja imam cist kriminalan rekord
[-] Primio sam Traffic tickete od strane Los Santos Police Departmenta, te sam ih regularno platio ili se zalio u sudu
[-] Ja sam bio uhapsen od strane Los Santos Police Departmenta, gdje sam osudjen kao kriv na sudu
[-] Ja sam bio uhapsen od strane Los Santos Police Departmenta, gdje sam proglasen nevinim na sudu

Kraj strane
Section C. Release & Waiver

1. Prihvatajuci dozvolu da ucestvujem u Los Santos Police Department Ridealong programu, ja, ovim putem izjavljujem, oslobađam se, odričem se te obavezujem da neću podnositi nikakav legalan spor protiv Los Santos Police Departmenta, njegovih Officera, agenata i uposlenika u slucaju bilo kakvih izjava, zahtjeva, akcija i povreda, štete nanesene mojoj imovini, ukljucujuci smrt. Sve dok ucestvuvjem u ride along programu, sve aktivnosti koje se dese i gubitci sa kojim se suočim, nisu pod punom odgovornošću Los Santos Police Departmenta, te sam svjesno ušao u ovaj program.

2. Upotpunosti sam svjestan rizika i opasnosti prilikom provođenja vremena sa Los Santos Police Departmenta, ja sam svjestan da ovakve aktivnosti mogu dovesti do povrede, i do smrti, ovim putem izjavljujem da voluntarno pristupam ovim aktivnostima, znajuci da one mogu oštetiti mene, i moje vlasništvo. Ja razumijem da Los Santos Police Department ne zahtjeva da učestvujem u ovom programu. Ja voluntarno prihvatam i shvatam rizik koji Ride Along Program nosi sa sobom. Ja voluntarno prihvatam punu odgovornost za bilo kakav rizik od gubitka, otuđivanja imovine, ili personalne povrede, ukljucujuci smrt, ili bilo kakav gubitak moje imovine kao rezultat ucestvovanja u Ride Along Programu.

3. Ja shvatam da Liability Waiver Agreement utice na moju rodbinu i bliznje, i ukoliko sam ziv, prihvatam da potpisivanje ovog dogovora pada na moj identitet i moje personalne reprezentative, i ukoliko sam preminuo oslobađam se, odričem se i otpuštam se ugovorom da se ne dostavlja ili podnosi bilo kakav postupak nad mojom rodbinom i krvnim srodnicima. Ovim putem izjavljujem da Liability Waiver Agreementom treba biti konstruisan prema zakonima drzave San Andreas. Bilo koji dio ovog dokumenta proglašen nevažećim od strane San Andreas Court nema uticaj na mene.

4. Potpisivajuci ovaj ugovor, ja izjavljujem da sam procitao Liability Waiver, te da ga razumijem. Ja izjavljujem da sam ga potpisao na svoju volju, kao moje slobodno djelo; nikakvo oralno zadovoljstvo, izjava, ili uticaj iskljucujuci pismeni dogovor, nisu utjecali na moj potpis. Ja imam minimalno osamnaest (18) godina, sposoban sam fizicki i mentalno da ucestvujem u programu, procitao sam i razumio, i potpisao svu potrebnu dokumentaciju zahtjevanu od strane Los Santos Police Departmenta za ovaj program. Ja potpisujem i poštujem ovaj ugovor upotpunosti, adekvatno i kompletno uzimajuci u obzir da očekujem isto i sa druge strane.

5. Ovim putem izjavljujem da sve izjave napravljenje u ovoj aplikaciji su istinite i upotpunosti dorečene, bez izostavljanja detalja i činjenica. Ja shvatam da bilo kakav pokusaj prevare, lazne izjave, ili falsifikacije dovodi do diskvalifikacije, te instantnog uklanjanja sa programa, plus mogućnost kriminalne optužbe od strane Los Santos Police Departmenta.

C1. Puno ime (potpis):
C2. Puno ime (print):
C3. Datum (print):

Kraj strane

Code: Select all

[divbox=white][color=#212121][center][img]https://i.imgur.com/I81A1Uo.png[/img]

LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT    

[b]AERIAL RIDE ALONG REQUEST[/b]
2021 Police Ride Along Program[/center][/divbox]
[divbox=white][b]Section A. Personal Information[/b]
[hr][/hr]

[b]A1.[/b] Ime:
[b]A2.[/b] Prezime:
[b]A3.[/b] Srednje ime:

[b]A4.[/b] Trenutna okupacija:
[b]A5.[/b] Datum Rodjenja: DD/MMM/YYYY
[b]A6.[/b] Broj Telefona:
[b]A7.[/b] Adresa prebivalista:

[b]A8.[/b] Pol.
[-] Musko
[-] Zensko

[b]A9.[/b] Etnicka pripadnost.
[-] Afro-Amerikanac
[-] Hispanac
[-] Kavkazac
[-] Azijat
[-] Drugo

[center][b]Kraj strane[/b][/center][/divbox]
[divbox=white][b]Section B. Criminal & Citation Record[/b]
[hr][/hr]

Los Santos Police Department izvrsava Background check nad svim aplikantima ride alonga. Aplikanti su duzni da informisu Los Santos Police Department ukoliko imaju bilo kakvu kriminalnu proslost. U slucaju ne ispunjavanja ovog uslova aplikant automatski biva odbijen, te dugotrajno lišen mogućnosti ulaska na ride along program. Molimo odgovorite na sledeca pitanja popunjavenjem polja.

[b]B1.[/b] Molimo vas da oznacite jedno od ponudjenih odgovora, koji opisuju vasu situaciju
[-] Ja imam cist kriminalan rekord
[-] Primio sam Traffic tickete od strane Los Santos Police Departmenta, te sam ih regularno platio ili se zalio u sudu
[-] Ja sam bio uhapsen od strane Los Santos Police Departmenta, gdje sam osudjen kao kriv na sudu
[-] Ja sam bio uhapsen od strane Los Santos Police Departmenta, gdje sam proglasen nevinim na sudu

[divbox=white][b]Section C. Release & Waiver[/b]
[hr][/hr]                                         
[size=85]1. Prihvatajuci dozvolu da ucestvujem u Los Santos Police Department Ridealong programu, ja, ovim putem izjavljujem, oslobađam se, odričem se te obavezujem da neću podnositi nikakav legalan spor protiv Los Santos Police Departmenta, njegovih Officera, agenata i uposlenika u slucaju bilo kakvih izjava, zahtjeva, akcija i povreda, štete nanesene mojoj imovini, ukljucujuci smrt. Sve dok ucestvuvjem u ride along programu, sve aktivnosti koje se dese i gubitci sa kojim se suočim, nisu pod punom odgovornošću Los Santos Police Departmenta, te sam svjesno ušao u ovaj program.

2. Upotpunosti sam svjestan rizika i opasnosti prilikom provođenja vremena sa Los Santos Police Departmenta, ja sam svjestan da ovakve aktivnosti mogu dovesti do povrede, i do smrti, ovim putem izjavljujem da voluntarno pristupam ovim aktivnostima, znajuci da one mogu oštetiti mene, i moje vlasništvo. Ja razumijem da Los Santos Police Department ne zahtjeva da učestvujem u ovom programu. Ja voluntarno prihvatam i shvatam rizik koji Ride Along Program nosi sa sobom. Ja voluntarno prihvatam punu odgovornost za bilo kakav rizik od gubitka, otuđivanja imovine, ili personalne povrede, ukljucujuci smrt, ili bilo kakav gubitak moje imovine kao rezultat ucestvovanja u Ride Along Programu.

3. Ja shvatam da Liability Waiver Agreement utice na moju rodbinu i bliznje, i ukoliko sam ziv, prihvatam da potpisivanje ovog dogovora pada na moj identitet i moje personalne reprezentative, i ukoliko sam preminuo oslobađam se, odričem se i otpuštam se ugovorom da se ne dostavlja ili podnosi bilo kakav postupak nad mojom rodbinom i krvnim srodnicima. Ovim putem izjavljujem da Liability Waiver Agreementom treba biti konstruisan prema zakonima drzave San Andreas. Bilo koji dio ovog dokumenta proglašen nevažećim od strane San Andreas Court nema uticaj na mene.

4. Potpisivajuci ovaj ugovor, ja izjavljujem da sam procitao Liability Waiver, te da ga razumijem. Ja izjavljujem da sam ga potpisao na svoju volju, kao moje slobodno djelo; nikakvo oralno zadovoljstvo, izjava, ili uticaj iskljucujuci pismeni dogovor, nisu utjecali na moj potpis. Ja imam minimalno osamnaest (18) godina, sposoban sam fizicki i mentalno da ucestvujem u programu, procitao sam i razumio, i potpisao svu potrebnu dokumentaciju zahtjevanu od strane Los Santos Police Departmenta za ovaj program. Ja potpisujem i poštujem ovaj ugovor upotpunosti, adekvatno i kompletno uzimajuci u obzir da očekujem isto i sa druge strane.

5. Ovim putem izjavljujem da sve izjave napravljenje u ovoj aplikaciji su istinite i upotpunosti dorečene, bez izostavljanja detalja i činjenica. Ja shvatam da bilo kakav pokusaj prevare, lazne izjave, ili falsifikacije dovodi do diskvalifikacije, te instantnog uklanjanja sa programa, plus mogućnost kriminalne optužbe od strane Los Santos Police Departmenta.[/size]
[hr][/hr]
[b]C1.[/b] Puno ime (potpis):
[b]C2.[/b] Puno ime (print):
[b]C3.[/b] Datum (print):

Image

CHIEF OF POLICE STEVE HOFFMAN
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " TO PROTECT AND TO SERVE "

Locked